Plugins - WooCommerce Stripe Payment Gateway - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (439 entries)

en:  and
nb_NO:  og

en: %1$s - Order %2$s
nb_NO: %1$s - Ordre %2$s

en: %1$s is enabled - it requires store currency to be set to %2$s<br>
nb_NO: %1$s er slått på - det krever at butikkens valuta settes til %2$s<br>

en: %1$s is not available to your customers when manual capture is enabled.
nb_NO: %1$s er ikke tilgjengelig for kundene dine når manuell belastning er slått på.

en: %1$s won't be visible to your customers until you provide the required information. Follow the instructions Stripe has sent to your e-mail address.
nb_NO: %1$s vil ikke være synlig for kundene dine før du oppgir den nødvendige informasjonen. Følg instruksjonene Stripe har sendt til e-postadressen din.

en: %1$sPayment Method Guide%2$s
nb_NO: %1$sVeiledning for betalimngsmåten%2$s

en: %1$sProgress: %2$s %3$s%% complete
nb_NO: %1$sFremdrift: %2$s %3$s%% fullført

en: %1$sProgress: %2$s %3$sWe are still identifying all subscriptions that require updating.%4$s
nb_NO: %1$sFremgang: %2$s %3$sVi identifiserer fortsatt alle abonnementer som krever oppdatering.%4$s

en: %1$sTest mode active:%2$s All transactions are simulated. Customers can't make real purchases through Stripe.
nb_NO: %1$sTestmodus aktiv:%2$s Alle transaksjonene er simulert. Kunder kan ikke gjøre virkelige kjøp gjennom Stripe.

en: %1$sTest mode:%2$s use the test VISA card 4242424242424242 with any expiry date and CVC. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed %3$shere%4$s.
nb_NO: %1$sTestmodus:%2$s bruker testkontonummeret AT611904300234573201 med enhver utløpsdato og CVC. Andre betalingsmåter vil muligens omdirigere til en Stripe-testside for å autorisere betaling. Flere testkortnumre er oppgitt %3$sher%4$s.

en: %1$sTest mode:%2$s use the test account number AT611904300234573201. Other payment methods may redirect to a Stripe test page to authorize payment. More test card numbers are listed %3$shere%4$s.
nb_NO: %1$sTestmodus:%2$s bruker testkontonummeret AT611904300234573201. Andre betalingsmåter vil muligens omdirigere til en Stripe-testside for å autorisere betaling. Flere testkortnumre er oppgitt %3$sher%4$s.

en: %1$sWooCommerce Stripe Gateway is inactive.%2$s The %3$sWooCommerce plugin%4$s must be active for the Stripe Gateway to work. Please %5$sinstall & activate WooCommerce &raquo;%6$s
nb_NO: %1$sWooCommerce Stripe-betalingsporten er inaktiv.%2$s %3$sUtvidlsen WooCommerce%4$s må være aktiv for at Stripe-porten vil virke. %5$sInstaller og aktiver WooCommerce &raquo;%6$s

en: %d payment method | %d payment methods
nb_NO[0]: %d betalingsmåte
nb_NO[1]: %d betalingsmåter

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
nb_NO: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#alipay" target="_blank">Veiledning for betalingsmåten</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Payment Method Guide</a>
nb_NO: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#bancontact" target="_blank">Veiledning for betalingsmåten</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Payment Method Guide</a>
nb_NO: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#giropay" target="_blank">Veiledning for betalingsmåten</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Payment Method Guide</a>
nb_NO: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#ideal" target="_blank">Veiledning for betalingsmåten</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Payment Method Guide</a>
nb_NO: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sepa-direct-debit" target="_blank">Veiledning for betalingsmmåten</a>

en: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Payment Method Guide</a>
nb_NO: <a href="https://stripe.com/payments/payment-methods-guide#sofort" target="_blank">Veiledning for betalingsmåten</a>

en: A dispute was created for this order. Response is needed. Please go to your %1$sStripe Dashboard%2$s to review this dispute.
nb_NO: En konfliktsak er åpnet for denne ordren. Tilbakemelding er nødvendig. Gå til %1$sStripe-kontrollpanelet%2$s ditt for å se gjennom saken.

en: A payment with ID %s was used in an attempt to pay for this order. This payment intent ID does not match any payments for this order, so it was ignored and the order was not updated.
nb_NO: En betaling med id %s ble brukt i et forsøk på å betale for denne ordren. Denne betalingsintensjons-id-en samsvarer ikke med noen betalinger for denne ordren, så den ble ignorert og ordren ble ikke oppdatert.

en: A review has been opened for this order. Action is needed. Please go to your %1$sStripe Dashboard%2$s to review the issue. Reason: (%3$s).
nb_NO: En gjennomgang er åpnet for denne ordren. Handling nødvendig. Gå til %1$sStripe-kontrollpanelet%2$s ditt for å se gjennom saken. Grunn: (%3$s).

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as SEPA, and one-touch checkout with Apple Pay.
nb_NO: Godta debet- og kredittkort i 135+ valutaer og med ulike betalingsmåter, slik som SEPA og ettklikksbetaling med Apple Pay.

en: Accept secure bank transfers from Austria, Belgium, Germany, Italy, Netherlands, and Spain.
nb_NO: Godta sikre bankoverføringer fra Østerrike, Belgia, Tyskland, Italia, Nederland og Spania.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nb_NO: Handlingen mislyktes. Oppfirsk siden og prøv på nytt.

en: Add Payment
nb_NO: Legg til betaling

en: All other general Stripe settings can be adjusted %1$shere%2$s
nb_NO: Alle andre Stripe-innstillinger kan justeres %1$sher%2$s

en: All other general Stripe settings can be adjusted %1$shere%2$s.
nb_NO: Alle andre genrelle Stripe-innstillinger kan justeres %1$sher%2$s .

en: Allow customers to pay over time with Affirm.
nb_NO: La kundene betale over tid med  Affirm.

en: Allow customers to pay over time with Clearpay / Afterpay.
nb_NO: La kundene betale over tid med Clearpay / Afterpay.

en: Allow customers to pay over time with Klarna.
nb_NO: La kundene betale over tid med Klarna.

en: An error occurred while processing the card.
nb_NO: Det oppsto en feil under behandling av kortet.

en: An error was encountered when preparing the payment form. Please try again later.
nb_NO: Det oppsto en feil under forberedelsen av betalingsskjemaet. Prøv på nytt senere.

en: Apple Pay domain verification failed with the following error:
nb_NO: Domeneverifisering for Apple Pay mislyktes, med følgende feil:

en: Apple Pay domain verification failed.
nb_NO: Domeneverifisering for Apple Pay mislyktes.

en: Apple Pay domain verification needed
nb_NO: Domeneverifisering for Apple Pay er nødvendig.

en: Authorize the payment &raquo;
nb_NO: Autoriser betalingen &raquo;

en: Authorize the payment now &raquo;
nb_NO: Autoriser betalingen nå &raquo;

en: Automatic renewal payment failed due to authentication required
nb_NO: Automatisk fornyelse av betalingen mislyktes på grunn av den påkrevde autentiseringen

en: Awaiting payment.
nb_NO: Venter på betaling.

en: Billing First Name and Last Name are required.
nb_NO: Fornavn og etternavn for fakturering er påkrevet.

en: Book
nb_NO: Bestill

en: Boost sales with Apple Pay!
nb_NO: Forsterk salget med Apple Pay!

en: Boost your sales with the new payment experience in Stripe
nb_NO: Forsterk salget ditt med den nye betalingsopplevelsen i Stripe

en: Branded
nb_NO: Merkvaretilpasset

en: Branded Button Label Format
nb_NO: Format for merkevaretilpasset knapp

en: Button Height
nb_NO: Knapp Høyde

en: Button Label
nb_NO: Etikett for knapp

en: Button Theme
nb_NO: Knappetema

en: Button Type
nb_NO: Knapp Type

en: Buy
nb_NO: Kjøp

en: Buy now
nb_NO: Kjøp nå

en: CPF/CNPJ is a required field
nb_NO: CPF/CNPJ er et påkrevet felt

en: CSRF verification failed.
nb_NO: CSRF verifisering mislyktes.

en: Capture
nb_NO: Belast

en: Capture charge immediately
nb_NO: Belast beløp umiddelbart

en: Card Code (CVC)
nb_NO: Verifiseringkode (CVC)

en: Card Number
nb_NO: Kortnummer

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Checkout
nb_NO: Kasse

en: Choose the style you want to show for your credit card form. When unchecked, the credit card form will display separate credit card number field, expiry date field and cvc field.
nb_NO: Vkeg stilen du ønsker å vise for kredittkortskjemaet ditt. Nå ikke avkrysset vil kredittkortskjemaet vise adskilte kredittkortnummerfelt, utløpsdatofelt og CVC-felt.

en: Credit / Debit Card
nb_NO: Kreditt- / debetkort

en: Credit Card (Stripe)
nb_NO: Kredittkort (Stripe)

en: Credit or debit card
nb_NO: Kreditt- eller debetkort

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Customer Data
nb_NO: Kundedata

en: Customer Geography: Austria
nb_NO: Kundegeografi: Østerrike

en: Customer Geography: Belgium
nb_NO: Kundegeografi: Belgia.

en: Customer Geography: Brazil
nb_NO: Kundegeografi: Brasil

en: Customer Geography: China
nb_NO: Kundegeografi: Kina

en: Customer Geography: France, Germany, Spain, Belgium, Netherlands, Luxembourg, Italy, Portugal, Austria, Ireland
nb_NO: Kundegeografi: Frankrike, Tyskland, Spania, Belgia, Nederland, Luxembourg, Italia, Portugal, Østerrike, Irland

en: Customer Geography: Germany
nb_NO: Kundegeografi: Tyskland.

en: Customer Geography: Germany, Austria
nb_NO: Kundegeografi: Tyskland, Østerrike

en: Customer Geography: Mexico
nb_NO: Kundegeografi: Mexico

en: Customer Geography: Poland
nb_NO: Kundegeografi: Polen.

en: Customer Geography: Portugal
nb_NO: Kundegeografi: Portugal

en: Customer Geography: The Netherlands
nb_NO: Kundegeografi: Nederland.

en: Customer not found
nb_NO: Kunde ikke funnet

en: Customize express checkouts
nb_NO: Tilpass hurtigbetaling

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default (48px)
nb_NO: Standard (48px)

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Determines if the UPE feature flag is enabled.
nb_NO: Bestemmer om UPE-funksjonsflagget er slått på.

en: Discount
nb_NO: Rabatt

en: Docs
nb_NO: Dokumentasjon

en: Domain association file updated.
nb_NO: Domeneassosiasjonsfilen er oppdatert.

en: Donate
nb_NO: Donér

en: Empty cart
nb_NO: Tøm handlekurv

en: Enable Payment via Saved Cards
nb_NO: Slå på betaling med lagrede kort

en: Enable Stripe
nb_NO: Aktiver Stripe

en: Enable Stripe Alipay
nb_NO: Aktiver Stripe Alipay

en: Enable Stripe Bancontact
nb_NO: Slå på Stripe Bancontact

en: Enable Stripe Boleto
nb_NO: Slå på Stripe Boleto

en: Enable Stripe EPS
nb_NO: Slå på Stripe EPS

en: Enable Stripe Multibanco
nb_NO: Slå på Stripe Multibanco

en: Enable Stripe OXXO
nb_NO: Slå på Stripe OXXO

en: Enable Stripe P24
nb_NO: Aktiver Stripe P24

en: Enable Stripe SEPA Direct Debit
nb_NO: Slå på SEPA direkte debitering

en: Enable Stripe Sofort
nb_NO: Slå på Stripe Sofort

en: Enable Stripe giropay
nb_NO: Slå på Stripe giropay

en: Enable Stripe iDEAL
nb_NO: Slå på Stripe iDEAL

en: Enable Test Mode
nb_NO: Aktiver testmodus

en: Enable in your store
nb_NO: Slå på for din butikk

en: Enable this email notification
nb_NO: Slå på dette e-postvarselet

en: Enable/Disable
nb_NO: Aktiver/deaktiver

en: Enabled
nb_NO: Slått på

en: Enter the custom text you would like the button to have.
nb_NO: Oppgi den tilpassede teksten du gjerne vil ha på knappen.

en: Enter the height you would like the button to be in pixels. Width will always be 100%.
nb_NO: Skriv inn høyden du vil ha knappe til å være i piksler. Bredden vil alltid være 100%.

en: Expand your business with giropay — Germany’s second most popular payment system.
nb_NO: Utvid virksomheten din med giropay – Tysklands nest mest populære betalingssystem.

en: Expiration
nb_NO: UItløper

en: Expiry Date
nb_NO: Utløpsdato

en: Express checkout button sizes.
nb_NO: Størrelser på hurtigbetalingsknappene.

en: Express checkout button themes.
nb_NO: Temaer for hurtigbetalingsknapper.

en: Express checkout button types.
nb_NO: Knappetyper for hurtigbetaling.

en: Express checkout locations that should be enabled.
nb_NO: Hurtigbetalingsplasseringer som bør være slått på.

en: Failed to add payment method.
nb_NO: Mislyktes i å lagre betalinsgmåten.

en: Failed to save payment method.
nb_NO: Mislyktes i å lagre betalinsgmåten.

en: Get early access to an improved checkout experience, now available to select merchants. %1$sLearn more%2$s.
nb_NO: Få tidlig tilgang til en forbedret kasseopplevelse, nå tilgjengelig for utvalgte butikkeiere. %1$sLær mer%2$s.

en: Get more payment methods
nb_NO: Skaff flere betalingsmåter

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "pk_live_" will be saved.
nb_NO: Få API-nøklene dine fra Stripe-kontoen din. Ugyldige verdier vil bli avvist. Bare verdier som begynner med "pk_live_" vil bli lagret.

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "pk_test_" will be saved.
nb_NO: Få API-nøklene dine fra Stripe-kontoen din. Ugyldige verdier vil bli avvist. Bare verdier som begynner med "pk_test_" vil bli lagret.

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "sk_live_" or "rk_live_" will be saved.
nb_NO: Få API-nøklene dine fra Stripe-kontoen din. Ugyldige nøkler vil bli avvist. Bare gyldige verdier som begynner med "sk_live_" eller "rk_live_" vil bli lagret.

en: Get your API keys from your stripe account. Invalid values will be rejected. Only values starting with "sk_test_" or "rk_test_" will be saved.
nb_NO: Få API-nøklene dine fra Stripe-kontoen din. Ugyldige verdier vil bli avvist. Bare verdier som begynner med "sk_test_" vil bli lagret.

en: Get your webhook signing secret from the webhooks section in your stripe account.
nb_NO: Få din "wehooks signing secret" fra seksjonen webhooks på Stripe-kontoen din.

en: If "Saved cards" should be enabled.
nb_NO: Om "Lagrede kort" bør være slått på.

en: If Stripe express checkouts should be enabled.
nb_NO: Om Stripe hurtigbetaling bør være slått på.

en: If Stripe should be enabled.
nb_NO: Om Stipe skal være påslått.

en: If credit card number field, expiry date field, and CVC field should be separate.
nb_NO: Om kedittkortnummerfeltet, utløpsdatofeltet og CVC-feltet skal være adskilte.

en: If enabled, users will be able to pay using Apple Pay or Chrome Payment Request if supported by the browser.
nb_NO: Hvis slåttt på, vil brukere kunne betale med Apple Pay eller Chrome betalimngsforespørsel når støttet i nettleseren.

en: If enabled, users will be able to pay with a saved card during checkout. Card details are saved on Stripe servers, not on your store.
nb_NO: Hvis aktivert vil kunder kunne lagre kortet sitt når de betaler i kassen. Kortdetaljene lagres på Stripe servere, ikke hos din butikk.

en: If manual capture of charges should be enabled.
nb_NO: Om manuell belastning bør slås på.

en: If payment method should be enabled.
nb_NO: Om betalingsmåten kan være slått på.

en: If your billing address has been changed for saved payment methods, be sure to remove any %1$ssaved payment methods%2$s on file and re-add them.
nb_NO: Dersom fakturaadressen din er endret for lagrede betalingsmåter, sørg for å fjerne de %1$slagrede betalingsmåtene%2$s dine og legg dem til på nytt.

en: In order to be used at checkout, the payment method requires the store currency to be set to one of: %s
nb_NO: For å kunne brukes i kassen krver denne betalingsmåten at butikk-valuten er en av: %s

en: Increase conversion at checkout
nb_NO: Øk konverteringen i kassen

en: Individual payment method settings.
nb_NO: Individuelle innstillinger for betalingsmåten.

en: Inline Credit Card Form
nb_NO: Innenlinjes kredittkortskjema

en: Invalid Tax Id, please try again with a valid tax id
nb_NO: Ugyldig avgifts-id. Pøtrv igjen med en gyldig avgifts-id.

en: Invalid country code, please try again with a valid country code
nb_NO: Ugyldig landskode. Prøv igjen med en gyldig kode.

en: Invalid email address, please correct and try again.
nb_NO: Ugyldig e-postadresse. Vennligst korriger og prøv igjen.

en: Invalid order status
nb_NO: Ugyldig ordrestatus

en: Invalid order!
nb_NO: Ugyldig ordre!

en: Invalid payment method. Please input a new card number.
nb_NO: Ugyldig betalingsmåte. Angi et nytt kortnummer.

en: Invalid request
nb_NO: Ugyldig forespørsel

en: Invalid zip code, please correct and try again
nb_NO: Ugyldif postnummer, korriger og prøv igjen

en: Large (56px)
nb_NO: Stor (56px)

en: Learn more
nb_NO: Les mer

en: Let your customers pay with major credit and debit cards without leaving your store.
nb_NO: La kundene dine betale med vanlige kreditt- og debetkort uten å forlate nettbutikken din.

en: Light
nb_NO: Lys

en: Light-Outline
nb_NO: Lyst omriss

en: Link is a payment method that allows customers to save payment information  and use the payment details
    			for further payments.
nb_NO: Link er en betalingsmåte som lar kunder lagre betalingsinformasjon og bruke betalingsdetaljene for påfølgende betalinger.

en: Live Publishable Key
nb_NO: Live publiserbar nøkkel

en: Live Secret Key
nb_NO: Live hemmelig nøkkel

en: Log debug messages
nb_NO: Logg feilsøkingsmeldinger

en: Logo only
nb_NO: Kun logo

en: Mandate Information.
nb_NO: Mandatinformasjon

en: Method
nb_NO: Måte

en: Missing order ID for payment confirmation
nb_NO: Mangler ordre-id for betalingsbekreftelsen

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings %1$shere%2$s
nb_NO: Må aktiverse fra innstillingene på ditt kontrollpanel i Stripe %1$sher%2$s

en: Must be activated from your Stripe Dashboard Settings <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">here</a>
nb_NO: Må aktivers fra Stripe kontrollpanel-innstillingene dine <a href="https://dashboard.stripe.com/account/payments/settings" target="_blank">her</a>

[ctx: Name of credit card]
en: Discover
nb_NO: Oppdag

en: Name: %1$s %2$s, Guest
nb_NO: Navn: %1$s %2$s, Gjest

en: Name: %1$s %2$s, Username: %3$s
nb_NO: Navn: %1$s %2$s, Brukernavn: %3$s

en: Name: %1$s, Guest
nb_NO: Navn: %1$s, gjest

en: Name: %1$s, Username: %2$s
nb_NO: Navn: %1$s, brukernavn: %2$s

en: New checkout experience
nb_NO: Ny kasseopplevelse

en: New checkout experience allows you to manage all payment methods on one screen and display them to customers based on their currency and location.
nb_NO: Ny kasseopplevelse lar deg behandle alle betalingsmåtene på en skjerm og vise dem til kundene basert på deres valuta og plassering.

en: No
nb_NO: Nei

en: No error
nb_NO: Ingen feil

en: No live webhooks have been received since monitoring began at %s.
nb_NO: Ingen webhooks for produksjon er mottatt siden %s.

en: No test webhooks have been received since monitoring began at %s.
nb_NO: Ingen webhooks for testing er mottatt siden %s.

en: OR
nb_NO: ELLER

en: Only icon
nb_NO: Bare ikon

en: Open a support request at WooCommerce.com
nb_NO: Åpne et brukerstøttespørsmål på Woo.com

en: Order Id not found, send an order id
nb_NO: Ordre-id ikke funnet. Send en ordre-id

en: Order not found
nb_NO: Ordre ikke funnet

en: Orders
nb_NO: Ordrer

en: Pay with your credit card via Stripe.
nb_NO: Betal med ditt kredittkort via Stripe

en: Payment Authentication Requested Email
nb_NO: E-post med forespørsel om autentisering av betaling

en: Payment Intent not found for order #%s
nb_NO: Betalingshensikt funnet for ordre #%s

en: Payment Request Branded Button Label Format
nb_NO: Merkvaretilpasset knapp for betalingsforespørsel

en: Payment Request Button Height
nb_NO: Høyde på knappen for betalingsforespørsel

en: Payment Request Button Label
nb_NO: Etikett for knapp for betalinsgforespørsel

en: Payment Request Button Locations
nb_NO: Plasseringer for betalingsforespørselsknapper

en: Payment Request Button Size
nb_NO: Størrelse på knappen betalingsforespørsel

en: Payment Request Button Theme
nb_NO: Knappetema for betalingsforespørsel

en: Payment Request Button Type
nb_NO: Knappetyper for betalingsforespørsel

en: Payment Request Buttons
nb_NO: Knapper for betalingsforespørsler

en: Payment authorization for the renewal order was unsuccessful, please try again.
nb_NO: Autoriseringen av betalingen for fornyelses-ordren var mislykket. Forsøk på nytt.

en: Payment cannot be captured for partially or fully refunded orders.
nb_NO: Betaling kan ikke belastes for delvis eller fullt refunderte ordrer.

en: Payment capture failed to complete with the following message: %s
nb_NO: Belastning av betalingen ble ikke fullført med følgende melding: %s

en: Payment failed: %s
nb_NO: Betaling mislyktes: %s

en: Payment method IDs that should be enabled. Other methods will be disabled.
nb_NO: Betalingsmåte-id-er som bør være slått på. Andre måter vil bli slått av.

en: Payment method description.
nb_NO: Beskrivelse av betalingsmåten

en: Payment method id.
nb_NO: Betalingsmåte-id.

en: Payment method successfully added.
nb_NO: Betalingsmåten lagt til.

en: Payment method title.
nb_NO: Tittel på betalingsmåten

en: Payment method updated for all your current subscriptions.
nb_NO: Betalingsmåten oppdatert for alle abonnementene dine.

en: Payment method updated.
nb_NO: Betalingsmåten oppdatert.

en: Payment not completed in time
nb_NO: Betalingen ikke fullført i tide

en: Payment processing failed. Please retry.
nb_NO: Betalingsprosessen feilet. Vennligst prøv på nytt.

en: Payment verification error: %s
nb_NO: Feil ved betalingsbekreftelse: %s

en: Payments accepted on checkout (Early access)
nb_NO: Betalinger som mottas i kassen (tidlig-tilgang)

en: Pending
nb_NO: Venter

en: Pending activation
nb_NO: Venter på aktivering

en: Place the payment gateway in test mode using test API keys.
nb_NO: Plasser betalingsgatewayen i testmodus ved hjelp av API-nøkler.

en: Please accept the terms and conditions first
nb_NO: Godta vilkårene først

en: Please check the %1$slogs%2$s for more details on this issue. Logging must be enabled to see recorded logs.
nb_NO: Sjekk %1$sloggene%2$s for for flere detaljer om dette problemet. Logging må være slått på for å se lagrede logger.

en: Please enter your IBAN account name.
nb_NO: Legg inn IBAN-kontonavnet ditt.

en: Please enter your IBAN account number.
nb_NO: Legg inn IBAN-kontonummeret ditt.

en: Please fill in required checkout fields first
nb_NO: Fyll ut de nødvendige betalingsfeltene først

en: Please reach out to us if the problem persists.
nb_NO: Ta kontakt om prblemet vedvarer.

en: Pre-Authorization for %s voided from the Stripe Dashboard.
nb_NO: Forhåndsautorisasjonen for %s ugyldiggjort fra kontrollpanelet i Stripe.

en: Pre-Authorization for %s voided.
nb_NO: Forhåndsautorisasjonen for %s ugyldiggjort.

en: Pre-order Payment Action Needed
nb_NO: En betalingshandling før bestilling er nødvendig

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Product with the ID (%1$s) cannot be found.
nb_NO: Produkt med id (%1$s) finnes ikke.

en: Reach 500 million customers and over 20 million businesses across the European Union.
nb_NO: Nå frem til 500 millioner kunder og over 20 millioner bedrifter over hele EU.

en: Reduce cart abandonment and create a frictionless checkout experience with Link by Stripe. Link autofills your customer’s payment and shipping details so they can check out in just six seconds with the Link optimized experience.
nb_NO: Reduser forlatte handlevogner og skap en lettvint betalingsopplevelse med Link by Stripe. Link fyller ut kundens betalings- og fraktdetaljer automatisk, slik at de kan sjekke ut på bare seks sekunder med en Link-optimalisert opplevelse.

en: Refund canceled for %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
nb_NO: Refusjon avbrutt* for %1$s - Refusjons-id: %2$s - Grunn: %3$s

en: Refund failed for %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
nb_NO: Refusjon avbrutt %1$s - Refusjons-id: %2$s - Grunn: %3$s

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - %3$s
nb_NO: Refunderte %1$s - Refusjons id: %2$s - %3$s

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s - Reason: %3$s
nb_NO: Refundert %1$s - Refusjons-id: %2$s - Grunn: %3$s

en: Refunded via Stripe Dashboard
nb_NO: Refundert via kontrollpanelet i Stripe

en: Refunding unavailable
nb_NO: Refusjon ikke tilgjengelig

en: Refunding via Stripe is unavailable because funds have not been captured for this order. Process order to take payment, or cancel to remove the pre-authorization.
nb_NO: Refusjon via Stripe er ikke tilgjengelig fordi beløpet for denne ordren ennå ikke er belastet. Behandle ordren for å ta betalt eller kanseller den for å fjerne forhåndsautorisasjonen.

en: Requires currency
nb_NO: Krever valuta

en: Retain Stripe Data
nb_NO: Behold Stripe-data

en: Retains any Stripe data such as Stripe customer ID, source ID.
nb_NO: Tar vare på Stripe-data, som Stripe-kunde-id hemmelighets-id.

en: Return to Stripe
nb_NO: Tilbake til Stripe

en: Return to payments
nb_NO: Tilbake til betalinger

en: SEPA Direct Debit
nb_NO: SEPA direkte debitering

en: SEPA IBAN ending in %s
nb_NO: SEPA IBAN slutter på %s

en: Save debug messages to the WooCommerce System Status log.
nb_NO: Lagre feilsøkingsmeldinger til systemstatusloggen for WooCommerce.

en: Save payment information to my account for future purchases.
nb_NO: Lagre betalingsinformasjon i min konto for fremtidige kjøp.

en: Saved Cards
nb_NO: Lagrede kort

en: See marketing guide
nb_NO: Se markedsføringsveiledningen

en: Select pages
nb_NO: Velg sider

en: Select payments available to customers at checkout. We'll only show your customers the most relevant payment methods based on their currency and location.
nb_NO: Veleg betalinger tilgjengelige for kunder i kassen. Vi vil bare vise kundene dine de mest rfelevante betalinsgmåtende basert på valutaen og plasseringen deres.

en: Select the branded button label format.
nb_NO: Velg etikettformat for den merkevaretilpassede knappen.

en: Select the button theme you would like to show.
nb_NO: Velg knappetema du ønsker å vise.

en: Select the button type you would like to show.
nb_NO: Velg knapp typen du ønsker å vise.

en: Select the size of the button.
nb_NO: Velg størrelse på knappen.

en: Select where you would like Payment Request Buttons to be displayed
nb_NO: Velg hvor du ønsker at betalingsforespørselsknappene skal vises

en: Set up now
nb_NO: Sett opp nå

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Shipping
nb_NO: Frakt

en: Shipping (%s)
nb_NO: Frakt (%s)

en: Short Statement Descriptor
nb_NO: Kort kontoutdragsbeskrivelse

en: Shortened version of the statement descriptor in combination with the customer order number.
nb_NO: Forkortet versjon av bankutdragsbeskrivelsen i kombinasjon med kundens ordrenummer.

en: Small (40px)
nb_NO: Liten (40px)

en: Sorry, the maximum allowed order total is %1$s to use this payment method.
nb_NO: Beklager, det maksimalt tillatte totalbeløpet for ordren er %1$s for å kunne bruke denne betalingsmåten.

en: Sorry, the minimum allowed order total is %1$s to use this payment method.
nb_NO: Beklager, det minste tillatte beløpet på ordresummen er %1$s for å bruke denne betalingsmåten.

en: Sorry, we are unable to process the payment at this time. Reason: %1$s %2$s
nb_NO: Beklager, vi kan ikke behandle betalingen akkurat nå. Grunn: %1$s %2$s

en: Sorry, we are unable to process your payment at this time. Please retry later.
nb_NO: Beklager, vi kan ikke behandle betalingen din akkurat nå. Forsøk på nytt senere.

en: Sorry, we're not accepting prepaid cards at this time.
nb_NO: Beklager, vi tar foreløpig ikke i mot forhåndsbetalte kort.

en: Statement Descriptor
nb_NO: Beskrivelse på kontoutrag

en: Stripe API did not return a connection token.
nb_NO: Stripe-API-et returnerte ikke en tilkoblingskode.

en: Stripe Account Keys
nb_NO: Kontonøkler for Stripe

en: Stripe Fee:
nb_NO: Stripe-gebyr:

en: Stripe Link email %s
nb_NO: Stripe Link e-post %s

en: Stripe Payout:
nb_NO: Utbetaling fra Stripe:

en: Stripe SCA authentication failed.
nb_NO: Stripe SCA-autentisering mislyktes.

en: Stripe SCA authentication failed. Reason: %s
nb_NO: Stripe SCA-autentisering mislyktes. Grunn: %s

en: Stripe SEPA Direct Debit
nb_NO: Stripe SEPA direktedebitering

en: Stripe Subscription Data Erased.
nb_NO: Abonnementsadata i Stripe slettet.

en: Stripe Transaction Failed (%s)
nb_NO: Stripe-transaksjon feilet (%s)

en: Stripe User Data Erased.
nb_NO: Brukerdata i Stripe slettet.

en: Stripe charge authorized (Charge ID: %s). Process order to take payment, or cancel to remove the pre-authorization. Refunding is unavailable until payment has been captured.
nb_NO: Stripe-belastning autorisert (Belast-id: %s). Behandle ordren for å ta betalt eller kanseller den for å fjerne forhåndsautorisasjonen. Refusjon er ikke tilgjengelig før beløpet er belastet.

en: Stripe charge awaiting authentication by user: %s.
nb_NO: Stripe-belastning venter på autentisering fra bruker: %s

en: Stripe charge awaiting payment: %s.
nb_NO: Stripe-belastning venter på betaling: %s.

en: Stripe charge complete (Charge ID: %s)
nb_NO: Stripe-betaling fullført (Betalings-id: %s)

en: Stripe customer id
nb_NO: Kunde-id hos Stripe

en: Stripe is almost ready. To get started, go to %1$syour settings%2$s and use the <strong>Configure Connection</strong> button to connect.
nb_NO: Stripe er nesten klar. For å lomme i gang, gå til %1$sinnstillingene dine%2$s og bruk knappen <strong>Konfigurer tilkobling</strong> for å koble til.

en: Stripe is now ready for Strong Customer Authentication (SCA) and 3D Secure 2! %1$sRead about SCA%2$s.
nb_NO: Stripe er nå klar for for sterk kundeautentisering (SCA) og 3D Secure 2! %1$sLes om SCA%2$s.

en: Stripe payment failed: %s
nb_NO: Stripe betaling feilet: %s

en: Stripe payment id
nb_NO: Betalings-id hos Stripe

en: Stripe payment intent created (Payment Intent ID: %1$s)
nb_NO: Stripe betalingshensikt opprettet (Betalingshensikts-id: %1$s)

en: Stripe personal data erased.
nb_NO: Personlige data i Stripe slettet.

en: Stripe requires WooCommerce %1$s or greater to be installed and active. WooCommerce %2$s is no longer supported.
nb_NO: Stripe krever at WooCommerce %1$s eller nyere er installert og aktiv. WooCommerce %2$s støttes ikke lenger.

en: Stripe test mode setting.
nb_NO: Innstilling for Stripe testmodus.

en: Stripe works by adding payment fields on the checkout and then sending the details to Stripe for verification.
nb_NO: Stripe fungerer ved å legge til kredittkortfelt i kassen og deretter sende detaljer til Stripe for verifisering.

en: Subscriptions
nb_NO: Abonnementer

en: Support
nb_NO: Kundestøtte

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use IBAN number DE89370400440532013000.
nb_NO: TEST MODUS AKTIVERT. I test modus kan du bruke IBAN nummer DE89370400440532013000.

en: TEST MODE ENABLED. In test mode, you can use the card number 4242424242424242 with any CVC and a valid expiration date or check the <a href="%s" target="_blank">Testing Stripe documentation</a> for more card numbers.
nb_NO: TESTMODUS AKTIVERT I testmodus kan du bruke kortnummeret 4242424242424242 med et hvilket som helst CVC-nummer og en gyldig utløpsdato, eller sjekk dokumentasjonen "<a href="%s">Teste Stripe</a>" for flere kortnumre.

en: Take credit card payments on your store using Stripe.
nb_NO: Ta betaling med kredittkort i butikken din ved hjelp av Stripe.

en: Tax
nb_NO: Mva

en: Test Publishable Key
nb_NO: Test publiserbar nøkkel

en: Test Secret Key
nb_NO: Test hemmelig nøkkel

en: Test Webhook Secret
nb_NO: Test Webhook-hemmeligheten

en: Test mode
nb_NO: Testmodus

en: Text and logo
nb_NO: Tekst og logo

en: Thanks for shopping with us.
nb_NO: Takk for at du handlet hos oss.

en: The "Live Publishable Key" should start with "pk_live", enter the correct key.
nb_NO: "Offentlig nøkkel for produksjon" må starte med "pk_live", oppgvi korrekt nøkkel.

en: The "Live Secret Key" should start with "sk_live" or "rk_live", enter the correct key.
nb_NO: "Hemmelig nøkkel for produksjon" må starte med "sk_live" eller "rk_live", oppgi korrekt nøkkel.

en: The "Test Publishable Key" should start with "pk_test", enter the correct key.
nb_NO: "Offentlig nøkkel for test" må starte med "pk_test", oppgi korrekt nøkkel.

en: The "Test Secret Key" should start with "sk_test" or "rk_test", enter the correct key.
nb_NO: "Hemmelig nøkkelkfor test" må sttarte med "sk_test" eller "rk_test", oppgi riktig nøkkel.

en: The &quot;%1$s&quot; payment method is currently %2$s
nb_NO: Betalingsmåten &quot;%1$s&quot; er nå %2$s

en: The Payment Request button is not supported in %1$s because some required fields couldn't be verified. Please proceed to the checkout page and try again.
nb_NO: Betalingsforespørselsknappen støttes ikke i %1$s fordi enkelte påkrevde felter ikke kunne bekreftes. Fortsett til kassesiden og prøv på nytt.

en: The authorization was voided and the order cancelled. Click okay to continue, then refresh the page.
nb_NO: Autorisasjonen ble annullert eller ordren kanselelrt. Klikk ok og fortsett, oppfrisk så siden.

en: The card has expired.
nb_NO: Kortet har utløpt.

en: The card number is incomplete.
nb_NO: Ufullstendig kortnummer.

en: The card number is incorrect.
nb_NO: Feil kortnummer.

en: The card number is not a valid credit card number.
nb_NO: Kortnummeret er ikke gyldig.

en: The card was declined.
nb_NO: Kortet ble avvist.

en: The card's expiration date is incomplete.
nb_NO: Kortets utløpsdato er ufullstendig.

en: The card's expiration month is invalid.
nb_NO: Kortets utløpsmåned er ikke gyldig.

en: The card's expiration year is in the past
nb_NO: Kortets utløpsdato ligger tilbake i tid

en: The card's expiration year is invalid.
nb_NO: Kortets utløpsår er ikke gyldig.

en: The card's security code is incomplete.
nb_NO: Kortets sikkerhetskode (CVC) er ufullstendig.

en: The card's security code is incorrect.
nb_NO: Sikkerhetskoden er feil.

en: The card's security code is invalid.
nb_NO: Sikkerhetskoden er ikke gyldig.

en: The card's zip code failed validation.
nb_NO: Kortets postnr kunne ikke valideres.

en: The chosen subscription product is not supported.
nb_NO: Det valgte abonnementsproduktet er ikke støttet.

en: The customer must authorize this payment via the pre-debit notification sent to them by their card issuing bank, before %1$s at %2$s, when the charge will be attempted.
nb_NO: Kunden må autorisere denne betalingen gjennom den pre-belastingsmeldingen, sendt denne fra deres kredittkortutstedende bank, før %1$s kl %2$s, hvorpå beastning vil bli forsøkt.

en: The dispute was lost or accepted.
nb_NO: Konflikten ble tapt eller godtatt.

en: The dispute was resolved in your favor.
nb_NO: Konflikten ble løst til din fordel.

en: The inquiry or retrieval was closed.
nb_NO: Undersøkelsen eller mottaket ble stengt.

en: The mandate used for this renewal payment is invalid. You may need to bring the customer back to your store and ask them to resubmit their payment information.
nb_NO: Mandatet brukt til denne fornyelsesbetalingen er ugyldig. Du må få kunden tilbake til butikken og be denne sende inn betalingsinformasjonen på nytt.

en: The most recent live webhook, timestamped %s, was processed successfully.
nb_NO: Den siste webhook-en for produksjon, tidsstemplet %s, ble behandlet.

en: The most recent test webhook, timestamped %s, was processed successfully.
nb_NO: Den siste webhook-en for test, tidsstemplet %s, ble behandlet.

en: The order for the payment method IDs to be saved.
nb_NO: Rekkefølgen av betalingsmåte-id-ene som skal lagres.

en: The order total is too high for this payment method
nb_NO: Totalbeløpet på ordern er for høyt for denne betalingsmåten

en: The order total is too low for this payment method
nb_NO: Totalbeløpet på ordren er for lavt for denne betalingsmåten

en: The payment cannot be captured
nb_NO: Denne betalingen kan ikke belastes

en: The renewal order is as follows:
nb_NO: Fornyelsen er som følger:

en: The selected payment method isn't valid.
nb_NO: Den valgte betalingsmåten er ikke gyldig.

en: The selected payment method type is invalid.
nb_NO: Den valgte typen betalingsmåte er ugyldig.

en: The timestamp in the webhook differed more than five minutes from the site time
nb_NO: Tidsstempelet i webhook-en avvek mer enn fe, minutter fra klokken på nettstedet.

en: The webhook received did not come from Stripe
nb_NO: Webhook-en kom ikke fra Stripe

en: The webhook secret is not set in the store
nb_NO: "Webhooks secret" er angitt i butikken

en: The webhook signature was missing or was incorrectly formatted
nb_NO: Webhook-signagturen manglet eller var ugyldig formatert

en: The webhook was missing expected body
nb_NO: Webhook-en manglet forventet meldingskropp

en: The webhook was missing expected headers
nb_NO: Webhook-en manglet forventede meldingshoder

en: The webhook was not signed with the expected signing secret
nb_NO: Webhook-en var ikke signert med den forventede signeringshemmeligheten

en: There is no card on a customer that is being charged.
nb_NO: Det er ikke noe kort på en kunde som blir belastet.

en: There was a problem connecting to the Stripe API endpoint.
nb_NO: Det oppsto et problem med å koble til Stripe API-endepunktet.

en: There was a problem initiating a refund: %1$s
nb_NO: Det oppsto et problem med å sette i gang en refusjon: %1$s

en: There was a problem processing the payment.
nb_NO: Det oppsto en feil under behandling av betalingen.

en: There was a problem processing the payment. Please check your email inbox and refresh the page to try again.
nb_NO: Det oppstod et problem under behandling av betalingen. Sjekk e-posten din og oppdater siden for å prøve på nytt.

en: There was an error adding this payment method. Please refresh the page and try again
nb_NO: Det oppsto en feil når betalingsmåten skulle legges til. Oppfrisk siden og prøv igjen.

en: There was an error processing the payment: %s
nb_NO: Det oppsto en feil underr behandling av betalingen: %s.

en: This card is no longer available and has been removed.
nb_NO: Dette kortet er ikke lenger tilgjengelig og har blitt fjernet.

en: This charge was partially captured via Stripe Dashboard in the amount of: %s
nb_NO: Dette beløpet bløe delvis belastet fra kontrollpanelet i Stripe med beløpet: %s

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nb_NO: Dette styrer beskrivelsen kunden får i kassen.

en: This controls the expiration in number of days for the voucher.
nb_NO: Dette bestemmer tidsutløpet for kupongen i antall dager.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nb_NO: Dette styrer hvilken tittel brukeren ser i kassen.

en: This order does not require payment!
nb_NO: Denne ordren krever ikke betaling!

en: This payment failed to clear.
nb_NO: Fjerning av denne betalingen mislyktes.

en: This payment method is not available in the selected country
nb_NO: Betalingsmåten er ikke tilgjengelig i det valgte landet

en: This payment method is not available on the selected country
nb_NO: Denne betalingsmåten er ikke tilgjengelig i det valgte landet

en: This payment method type is not available in the selected country.
nb_NO: Den valgte typen betalingsmåte er ikke tilgjengelig i det valgte landet.

en: This payment was cancelled.
nb_NO: Denne betalingen ble kansellert.

en: This represents the fee Stripe collects for the transaction.
nb_NO: Dette representerer gebyret Stripe tar for transaksjonen.

en: This transaction requires authentication.
nb_NO: Denne transaksjonen krever autentisering.

en: Title
nb_NO: Tittel

en: To complete your transaction with **the selected payment method**, you must log in or create an account with our site.
nb_NO: For å fullføre transaksjonen med **den valgte betalingsmåten** må du logge inn eller lage en konto på nettstedet vårt.

en: To enable Apple Pay, domain association file must be hosted at %s.
nb_NO: For å aktivere Apple Pay må domeneassosiasjonsfilen ligge på %s.

en: UPE payment failed: %s
nb_NO: UPE-betaling mislyktes: %s

en: Unable to add payment source.
nb_NO: Kunne ikke legge til betalingskilden.

en: Unable to capture charge! %s
nb_NO: Kunne ikke fange opp betaling!

en: Unable to copy domain association file to domain root.
nb_NO: Kunne ikke kopiere domeneassosiasjonsfilen til domenets rot.

en: Unable to create domain association folder to domain root.
nb_NO: Kunne ikke opprette domeneassosiasjonsfilen i domenets rot.

en: Unable to determine payment success.
nb_NO: Kunne ikke avgjøre om betalingen var vellykket.

en: Unable to find shipping method for address.
nb_NO: Kunne ikke finne fraktmåten for adressen.

en: Unable to process this payment, please try again or use alternative method.
nb_NO: Vi kunne ikke gjennomføre betalingen. Prøv igjen eller bruk en annen betalingsmåte.

en: Unable to process your request. Please reload the page and try again.
nb_NO: Kunne ikke behandle forespørselen din. Last inn siden på nytt og prøv igjen.

en: Unable to provide shipping options for Payment Requests.
nb_NO: Kunne ikke finne fraktalternativer for betalinsgforespørsler.

en: Unable to save this payment method, please try again or use alternative method.
nb_NO: Kunne ikke lagre denne betalingsmåten, prøv igjen eller bruk en alternativ måte.

en: Unable to store payment details. Please try again.
nb_NO: Kan ikke lagre betalingsdetaljer. Prøv på nytt.

en: Unable to update Stripe Elements appearance values at this time.
nb_NO: Kunne ikke oppdatere utseendesverdiene for Stripe-elementene nå.

en: Unable to verify domain - %s
nb_NO: Kunne ikke verifisere domene - %s

en: Unable to verify domain - missing secret key.
nb_NO: Klarte ikke verifirsere domenet - mangler hemmelig nøkkel.

en: Unable to verify your request. Please refresh the page and try again.
nb_NO: Kunne ikke verifisere forespørselen din. Last siden på nytt og prøv igjen.

en: Unable to verify your request. Please reload the page and try again.
nb_NO: Kunne ikke bekrefte forespørselen din. Last siden på nytt og prøv igjen.

en: Unknown error
nb_NO: Ukjent feil

en: Unknown error.
nb_NO: Ukjent feil.

en: Unknown shipping option "[option]".
nb_NO: Ukjent fraktalternativ

en: Update the payment method for all of my current subscriptions
nb_NO: Oppdater betalingsmåten for alle abonnementene mine

en: Via %1$s card ending in %2$s
nb_NO: Via %1$s kort som slutter på %2$s

en: View Documentation
nb_NO: Se dokumentasjon

en: Warning: The most recent live webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (No live webhooks have been processed successfully since monitoring began at %3$s.)
nb_NO: Advarsel: Den siste webhook-en for produksjon, mottatt %1$s, kunne ikke behandles. Grunn: %2$s. (No live webhooks have been processed successfully since monitoring began at %3$s.)

en: Warning: The most recent live webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (The last live webhook to process successfully was timestamped %3$s.)
nb_NO: Advarsel: Den siste webhook-en for produksjon, mottatt %1$s, kunne ikke behandles. Grunn: %2$s. (The last live webhook to process successfully was timestamped %3$s.)

en: Warning: The most recent test webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (No test webhooks have been processed successfully since monitoring began at %3$s.)
nb_NO: Advarsel: Den siste webhook-en for test, mottatt %1$s, kunne ikke behandles. Grunn: %2$s.(No test webhooks have been processed successfully since monitoring began at %3$s.)

en: Warning: The most recent test webhook, received at %1$s, could not be processed. Reason: %2$s. (The last test webhook to process successfully was timestamped %3$s.)
nb_NO: Advarsel: Den siste webhook-en for test, mottatt %1$s, kunne ikke behandles. Grunn: %2$s. (The last test webhook to process successfully was timestamped %3$s.)

en: We are unable to authenticate your payment method. Please choose a different payment method and try again.
nb_NO: Vi klarer ikke autentisere betalingsmåten din. Velg en annen betalingsmåte og forsøk på nytt.

en: We couldn't initiate the payment. Please try again.
nb_NO: Vi kunne ikke sette i gang betalingen. Prøv igjen.

en: We're not able to add this payment method. Please refresh the page and try again.
nb_NO: Vi kan ikke legge til denne betalingsmåten. Oppfrisk siden og forsøk på nytt.

en: We're not able to add this payment method. Please try again later.
nb_NO: Vi klarer ikke legge til denne betalingsmåten. Prøv igjen senere.

en: We're not able to process this payment.
nb_NO: Vi klarer ikke behandle denne betalingen.

en: We're not able to process this payment. Please refresh the page and try again.
nb_NO: Vi kunne ikke behandle denne betalingen. Oppdater siden og prøv på nytt.

en: We're not able to process this payment. Please try again later.
nb_NO: Vi kunne ikke behandle denne betalingen. Prøv på nytt senere.

en: Webhook Endpoints
nb_NO: Webhook-endepunkter

en: Webhook Secret
nb_NO: Webhook-hemmelighet

en: Webhooks have been setup successfully.
nb_NO: Webhooks er satt opp.

en: When enabled, payment error logs will be saved to WooCommerce > Status > Logs.
nb_NO: Når slått på vil betalingsfeillogger lagres til WooCommerce > Status > Logger.

en: When enabled, we'll include the order number for card and express checkout transactions.
nb_NO: Når slått på vil vi inkludere ordrenummeret for kort- og hurtigbetalingstransaksjoner.

en: Whether or not to immediately capture the charge. When unchecked, the charge issues an authorization and will need to be captured later. Uncaptured charges expire in 7 days.
nb_NO: Om bløpet skal belastes umiddelbart eller ikke. Når avkrysningen er fjernet, utstedes autorisasjon for beløpet og det må belastes senere. Beløp som ikke er blitt belastet utløper etter 7 dager.

en: WooCommerce %s or greater to be installed and active
nb_NO: WooCommerce %s eller nyere må være installert og aktiv

en: WooCommerce Stripe - The minimum PHP version required for this plugin is %1$s. You are running %2$s.
nb_NO: WooCommerce Stripe - Minimum PHP-versjon nødvendig for dene utvidelsen er %1$s. Du kjører %2$s.

en: WooCommerce Stripe - We recently made changes to Stripe that may impact the appearance of your checkout. If your checkout has changed unexpectedly, please follow these %1$sinstructions%2$s to fix.
nb_NO: WooCommerce Stripe - Vi gjorde nylig endringer i Stripe som kan påvirke utseendet til kassen din. Om kassen din ahr endret seg på en uventet måte, følg disse %1$sinstruksjonene%2$s for å rette det opp.

en: WooCommerce Stripe - cURL is not installed.
nb_NO: WooCommerce Stripe - cURL er ikke installert.

en: WooCommerce Stripe Customer Data
nb_NO: WooCommerce Stripe kundedata

en: WooCommerce Stripe Data
nb_NO: WooCommerce Stripe-data

en: WooCommerce Stripe In-Person Payments
nb_NO: WooCommerce Stripe personlige betalinger

en: WooCommerce Stripe Order Data
nb_NO: WooCommerce Stripe ordredata

en: WooCommerce Stripe Subscriptions Data
nb_NO: WooCommerce Stripe abonnementsdata

en: WooCommerce Stripe requires %1$s. Your version of %2$s is no longer supported. | WooCommerce Stripe requires %1$s. Your versions of %2$s are no longer supported.
nb_NO[0]: WooCommerce Stripe krever %1$s. Versjonen din av %2$s støttes ikke lenger.
nb_NO[1]: WooCommerce Stripe krever %1$s. Versjonene dine av %2$s støttes ikke lenger.

en: WordPress %s or greater
nb_NO: WordPress %s eller nyere

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You must save your changes.
nb_NO: Du må lagre endringene dine.

en: You will be redirected to Alipay.
nb_NO: Du vil redirekteres til Alipay.

en: You will be redirected to Bancontact.
nb_NO: Du vil videresendes til Bancontact.

en: You will be redirected to EPS.
nb_NO: Du vil videresendes til EPS.

en: You will be redirected to Multibanco.
nb_NO: Du vil videresendes til Multibanco.

en: You will be redirected to P24.
nb_NO: Du vil videresendes til P24.

en: You will be redirected to Sofort.
nb_NO: Du vil videresendes til Sofort.

en: You will be redirected to giropay.
nb_NO: Du vil videresendes til giropay.

en: You will be redirected to iDEAL.
nb_NO: Du vil videresendes til iDEAL.

en: You'll be able to download or print the Boleto after checkout.
nb_NO: Du vil kunne laste ned eller skrive ut Boleto etter betalingen i kassen.

en: You'll be able to download or print the OXXO voucher after checkout.
nb_NO: Du vil kunne laste ned eller skrive ut OXXO-kupongen etter betalingen i kassen.

en: Your API details can be obtained from your <a href="%1$s">Stripe account</a>. Don’t have a Stripe account? <a href="%2$s">Create one.</a>
nb_NO: API-detaljene kan skaffes fra <a href="%1$s">Stripe-kontoen</a> din. Har du ikke en Stripe-konto? <a href="%2$s">Opprett en.</a>

en: Your Stripe API Publishable key, obtained from your Stripe dashboard.
nb_NO: Din offentlige nøkkel for Stripe-API-et, hentet fra Stripe-kontrollpanelet ditt.

en: Your Stripe API Secret, obtained from your Stripe dashboard.
nb_NO: Din Stripe-API-hemmelighet, hentet fra Stripe-kontrollpanelet ditt.

en: Your Stripe testing API Publishable key, obtained from your Stripe dashboard.
nb_NO: Din offentlige nøkkel for testing for Stripe-API-et, hentet fra Stripe-kontrollpanelet ditt.

en: Your Stripe testing API Secret, obtained from your Stripe dashboard.
nb_NO: Din Stripe-API-hemmelighet for testing, hentet fra Stripe-kontrollpanelet ditt.

en: Your Stripe testing webhook endpoint URL, obtained from your Stripe dashboard.
nb_NO: URL til webhook-endepunktet for testing, hentet fra Stripe-kontrollpanelet ditt.

en: Your Stripe webhook endpoint URL, obtained from your Stripe dashboard.
nb_NO: URL til webhoook-endepunktet, hentet fra Stripe-kontrollpanelet ditt.

en: Your card could not be set up for future usage.
nb_NO: Ditt kort kunne ikke lagres for fremtidig bruk.

en: Your early renewal order was successful.
nb_NO: Den tidlige fornyelsen din er registrert.

en: Your pre-order is now available, but payment cannot be completed automatically. Please complete the payment now: %1$s
nb_NO: Forhåndsbestillingen din er nå klar, men betalingen kan ikke fullføres automatisk. Fullfør betalingen nå: %1$s

en: [{site_title}] Automatic payment failed for {order_number}. Customer asked to authenticate payment and will be notified again {retry_time}
nb_NO: [{site_title}] Automatisk betaling mislyktes for {order_number}. Kunden ba om å autentisere betaling, og vil bli varslet igjen {retry_time}

[ctx: an email notification]
en: Enable/Disable
nb_NO: Slå på/av

en: customer_email
nb_NO: Kundens e-post

en: disabled
nb_NO: avslått

en: enabled
nb_NO: påslått

en: stripe - Order
nb_NO: stripe - ordre
