n/a - en to nb_NO translation catalogue (260 entries)

note: Description of the plugin
en: Organize uploaded media in folders, collections and galleries: A file manager for WordPress. Media management made easy!
nb_NO: Organiser opplastede medier i mapper, samlinger og gallerier: En filbehandler for WordPress. Mediebehandling gjort enkelt!

en: Complete file and folder manager
nb_NO: Komplett fil- og mappebehandler

en: Real Media Library is a WordPress plugin that empowers you with advanced media management. You can use this plugin to organize the thousands of images, audio, video and PDF files in your media library into folders. Basically it is a file manager like Windows Explorer or Mac Finder, but for WordPress.
nb_NO: Real Media Library er en utvidelse for WordPress som muliggjør avansert mediebehandling. Du kan bruke denne utvidelsen til å organisere tusenvis av bilder, lydklipp, videoklipp og PDF-filer fra ditt mediebibliotek, i mapper. I bunn og grunn er dette en filbehandler som Windows' Utforsker eller Macs Finder for WordPress.

en: Filter in insert media dialog
nb_NO: Filtrer i sett inn medie-dialog

en: No matter where you are, the folder structure of Real Media Library is always where you can select files. For example in the dialog for selecting a "Featured Image".
nb_NO: Uansett hvor du er, vil mappestrukturen til Real Media Library være der du velger filer. For eksempel, i dialogen hvor du velger "Fremhevet bilde".

en: In the Lite version you can only select the folder by a simple dropdown.
nb_NO: I Lite-versjonen kan du bare velge mapper via en enkel nedtrekksmeny.

en: Custom image order
nb_NO: Tilpasset bilderekkefølge

en: Organizing your media files is really easy with the Real Media Library plugin. You can arrange the order of your files yourself by dragging and dropping. This allows you to move important files to the top for faster access.
nb_NO: Med Real Media Library-utvidelsen er det lett å organisere mediefilene dine. Du kan endre rekkefølgen selv, med dra-og-slipp. Dette gjør det mulig å flytte viktige filer til toppen, for rask tilgang.

en: Get your PRO license now!
nb_NO: Skaff deg en PRO-lisens nå!

en: The given folder was not found.
nb_NO: Den valgte mappen ble ikke funnet.

en: Complementary Plugins
nb_NO: Utvidelser som følger med

en: 
    
    Note: If you want to delete a shortcut file, the source file will NOT be deleted.
    If you want to delete a non-shortcut file, all associated shortcuts are deleted, too.
nb_NO: 
    
    PS: Om du ønsker å slette en snarveifil, vil IKKE kildefilen bli slettet.
    Om du ønsker å slette en ikke-snarveifil, vil alle tilknyttede snarveier også bli slettet.

en: If you move this shortcut, the location of the source/main file is not changed.
nb_NO: Dersom du flytter denne snarveien, vil ikke plasseringen til kilde-/hovedfilen bli endret.

en: If you move this attachment, the folder location of the associated shortcuts are not changed.
nb_NO: Dersom du flytter dette vedlegget, vil ikke mappeplasseringen til de tilknyttede snarveiene bli endret.

en: Move to another folder
nb_NO: Flytt til en annen mappe

en: Folder
nb_NO: Mappe

en: Shortcut infos
nb_NO: Snarvei-informasjon

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage <strong>(0 kB)</strong>. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).<br/>Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
nb_NO: Dette er en snarvei til en mediebibliotek-fil. Snarveier trenger ikke fysisk lagringsplass 1<strong>(0 kB)2</strong>. Dersom du ønsker å endre selve filen, må du gjøre dette i originalfilen (for eksempel ved å erstatte mediefilen gjennom et tillegg).3<br/> Legg også merke til at feltene i snarveiene kan være annerledes enn den originale filen, for eksempel "Tittel", «Beskrivelse", eller "Bildetekst".

note: translators:
en: For this file is %d shortcut available in the following folder: | For this file are %d shortcuts available in the following folders:
nb_NO[0]: For denne filen, er %d snarvei tilgjengelig i følgende mappe:
nb_NO[1]: For denne filen, er %d snarveier tilgjengelig i følgende mapper:

en: This file has no associated shortcuts. You can create shortcuts by moving files per mouse and hold any key.
nb_NO: Denne filen har ingen tilknyttede snarveier. Du kan lage en snarvei ved å flytte filer med musen og holde inne en tast.

en: You are not allowed to insert files here.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å sette inn filer her.

en: You are not allowed to move the file.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å flytte filen.

en: You are not allowed to create a subfolder here.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å opprette en undermappe her.

en: You are not allowed to delete this folder.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å slette denne mappen.

en: You are not allowed to rename this folder.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å gi mappen nytt navn.

en: Select destination folder
nb_NO: Velg målmappe

en: You can simply upload files directly to a folder. Select a folder and upload files.
nb_NO: Du kan enkelt laste opp filer rett i en mappe. Velg en mappe, og last opp filer.

en: upload to folder
nb_NO: last opp til mappe

en: RealMediaLibrary:Import / Export
nb_NO: RealMediaLibrary:Import / Eksport

en: Import from other plugins
nb_NO: Importer fra andre utvidelser

en: Export / Import Real Media Library folders
nb_NO: Eksporter / Importer Real Media Library-mapper

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Import
nb_NO: Importer

en: All available folders will be exported. The current structure is not lost during import - but check that there are no duplicate names in the import data, as these are not checked.
nb_NO: Alle tilgjengelige mapper vil bli eksportert. Den nåværende strukturen går ikke tapt under import - men kontroller at det ikke er noen duplikat-navn i dataene som skal importeres, siden disse ikke blir kontrollert.

en: Exported data:
nb_NO: Eksportert data:

en: Import data:
nb_NO: Importert data:

en: Importing data is only available in PRO version.
nb_NO: Importering av data er kun tilgjengelig i PRO-versjonen.

en: Learn more about PRO
nb_NO: Lær mer om PRO

en: Imports categories and post relations.
nb_NO: Importerer relasjoner mellom kategorier og innlegg.

en: Nothing to import.
nb_NO: Ingenting å importere.

en: Importing categories from another plugin is only available in PRO version.
nb_NO: Importering av kategorier fra andre utvidelser er kun mulig i PRO-versjonen.

en: No valid folder.
nb_NO: Ingen gyldig mappe.

en: No valid type.
nb_NO: Ingen gyldig type.

en: PolyLang: Automatically move translations
nb_NO: PolyLang: Flytt oversettelser automatisk

en: If you move a file, the corresponding translated file will also be moved.
nb_NO: Dersom du flytter en fil, vil den tilhørende oversatte filen også bli flyttet.

en: WPML: Automatically move translations
nb_NO: WPML: Flytt oversettelser automatisk

note: translators:
en: '%s' already exists in this folder.
nb_NO: '%s' finnes allerede i denne mappen.

note: translators:
en: This functionality is not available in the free version (%s).
nb_NO: Denne funksjonaliteten er ikke tilgjengelig i gratisversjonen (%s).

en: You need to provide a set of files.
nb_NO: Du må oppgi et sett med filer.

en: The folder could not be created in the database.
nb_NO: Mappen kunne ikke opprettes i databasen.

en: The folder could not be created because it already exists.
nb_NO: Mappen kunne ikke opprettes, fordi den allerede eksisterer.

en: A folder can contain every type of file or a collection, but not gallery.
nb_NO: En mappe kan inneholde alle filyper, eller en samling - men ikke et galleri.

note: translators:
en: '%s' is not a valid folder name.
nb_NO: '%s' er ikke et gyldig mappenavn.

en: Order by name ascending
nb_NO: Sorter alfabetisk, etter navn

en: Order by name descending
nb_NO: Sorter alfabetisk, omvendt, etter navn

en: Order by ID ascending
nb_NO: Rekkefølge etter ID, stigende

en: Order by ID descending
nb_NO: Rekkefølge etter ID, synkende

en: The given folder does not exist or you cannot rename this folder.
nb_NO: Den angitte mappen eksisterer ikke, eller du kan ikke gi nytt navn til denne mappen.

en: The folder you try to delete has subfolders.
nb_NO: Mappen du prøver å slette har undermapper.

en: The given folder does not exist.
nb_NO: Den gitte mappen eksisterer ikke.

en: Unorganized
nb_NO: Uorganisert

en: Unorganized is the same as a root folder. Here you can find all files which are not assigned to a folder.
nb_NO: "Uorganisert" er det samme som en rotmappe. Her kan du finne alle filer som ikke er tilordnet en mappe.

en: This option is disabled on this page. Please navigate to the media library.
nb_NO: Dette alternativet er deaktivert på denne siden. Vennligst naviger til mediebiblioteket.

en: Cover image
nb_NO: Forsidebilde

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Path
nb_NO: Sti

en: Folder type
nb_NO: Mappetype

en: General
nb_NO: Generell

en: Order by date ascending
nb_NO: Sorter etter dato, eldst først

en: Order by date descending
nb_NO: Sorter etter dato, nyest først

en: Order by title ascending
nb_NO: Sorter alfabetisk, etter tittel

en: Order by title descending
nb_NO: Sorter alfabetisk, omvendt, etter tittel

en: Order by filename ascending
nb_NO: Sorter alfabetisk, etter filnavn

en: Order by filename descending
nb_NO: Sorter alfabetisk, omvendt, etter filnavn

en: Natural order by filename ascending
nb_NO: Naturlig rekkefølge, alfabetisk, etter filnavn

en: Natural order by filename descending
nb_NO: Naturlig rekkefølge, alfabetisk, omvendt, etter filnavn

en: Something went wrong.
nb_NO: Noe gikk galt.

en: Folder not found.
nb_NO: Mappe ikke funnet.

en: A collection cannot contain files.
nb_NO: En samling kan ikke inneholde filer.

en: Collection
nb_NO: Samling

en: A collection cannot contain files. But you can create other collections and <strong> galleries</strong> there.
nb_NO: En samling kan ikke inneholde filer - men du kan ha andre samlinger og <strong> gallerier</strong> der.

note: translators:
en: The parent %d does not exist.
nb_NO: Den overordnede, %d, eksisterer ikke.

en: The given parent does not exist to set the parent for this folder.
nb_NO: Den angitte overordnede eksisterer ikke.

en: You are not allowed to change the parent for this folder.
nb_NO: Du har ikke lov til å endre den overordnede for denne mappen.

en: The given parent does not allow the folder type.
nb_NO: Den oppgitte overordnede tillater ikke mappetypen.

en: You can only move images to a gallery.
nb_NO: Du kan bare flytte bilder til et galleri.

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: A gallery can only contain images. To view a gallery, go to a post and look at the buttons of the visual editor...
nb_NO: Et galleri kan kun inneholde bilder. For å se et galleri, gå til et innlegg og se på knappene i den visuelle editoren.

en: The given folder does not allow to reorder the files.
nb_NO: Den angitte mappen tillater ikke å omorganisere filene.

en: This folder has an automatic order. Please deactivate that first.
nb_NO: Denne mappen har en automatisk rekkefølge. Vennligst deaktiver dette først.

en: Please select a folder to show items.
nb_NO: Velg en mappe, for å vise elementer.

en: Fetch only media in a folder by folder id.
nb_NO: Hent bare media i en mappe, etter mappe-ID.

en: Forbidden
nb_NO: Forbudt

en: Real Media Library is not active for the current user.
nb_NO: Real Media Library er ikke aktivert for gjeldende bruker.

en: Hide shortcuts in "All files"
nb_NO: Gjem snarveier for "Alle filer"

en: The count always includes shortcuts
nb_NO: Tellingen inneholder alltid snarveier

en: Default startup folder
nb_NO: Standard oppstartsmappe

en: No folder at startup
nb_NO: Ingen mappe ved oppstart

en: Last opened folder
nb_NO: Forrige åpne mappe

en: Your media library can always open in the last opened folder or a folder you choose. This saves you time every time you open the media library!
nb_NO: Mediebiblioteket ditt kan alltid åpnes i den forrige åpne mappen, eller i en mappe du velger. Dette sparer tid, hver gang du åpner mediebiblioteket!

en: Enable infinite scrolling in grid view
nb_NO: Aktiver uendelig rulling i rutenettvisning

en: Instead of displaying a "Load More" button, all files are loaded automatically as you scroll down. This is not supported in list view.
nb_NO: I stedet for å vise en "Last inn flere"-knapp, lastes alle filene automatisk når du ruller nedover. Dette støttes ikke i listevisning.

en: Gallery from Media Folder
nb_NO: Galleri fra Mediamappe

en: Note: You can only select galleries. Folders and collections are grayed.
nb_NO: OBS: Du kan kun velge gallerier. Mapper og samlinger er grå.

en: Link to
nb_NO: Lenke til

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Random Order
nb_NO: Tilfeldig rekkefølge

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Attachment File
nb_NO: Vedlegg

en: Media File
nb_NO: Mediefil

en: None
nb_NO: Ingen

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Medium
nb_NO: Middels

en: Large
nb_NO: Stor

en: Full Size
nb_NO: Full størrelse

en: Subfolders are only available in the PRO version. But you can now create an unlimited number of folders on the main level (instead of the previous max. 10 folders).
nb_NO: Undermapper er kun tilgjengelig i PRO-versjonen. Men du kan nå opprette et ubegrenset antall mapper på hovednivået. (Tidligere var det maks 10 mapper).

en: No folder selected
nb_NO: Ingen mappe valgt

en: Select folder
nb_NO: Velg mappe

en: Reload content
nb_NO: Last inn innhold på nytt

en: Subfolders
nb_NO: Undermapper

en: Please select a folder (media library) in the block settings.
nb_NO: Velg en mappe (mediebibliotek) i blokk-innstillingene.

en: New folders inherit this restriction
nb_NO: Nye mapper vil arve denne begrensningen

en: The current selected folder has some restrictions:
nb_NO: Den valgte mappen har noen begrensninger:

en: You cannot change *parent* folder
nb_NO: Du kan ikke endre *overordnet* mappe

en: You cannot *rearrange* subfolders
nb_NO: Du kan ikke *omorganisere* undermapper

en: You cannot *create* subfolders
nb_NO: Du kan ikke *opprette* undermapper

en: You cannot *insert* new files. New files will be moved to Unorganized...
nb_NO: Du kan ikke *sette inn* nye filer. Nye filer vil bli flyttet til Uorganisert...

en: You cannot *rename* the folder
nb_NO: Du kan ikke *gi nytt navn* til mappen

en: You cannot *delete* the folder
nb_NO: Du kan ikke *slette* mappen

en: You cannot *move* files outside the folder
nb_NO: Du kan ikke *flytte* filer utenfor mappen

en: Parent
nb_NO: Overordnet

en: Before this node
nb_NO: Før dette knutepunktet

en: If no next node is given, the element is placed at the end.
nb_NO: Hvis ikke neste knutepunkt er angitt, plasseres elementet på slutten.

en: The file is uploaded to the folder where you are currently in.
nb_NO: Filen lastes opp i mappen du befinner deg i.

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: Success
nb_NO: Suksess

en: Failed
nb_NO: Mislyktes

en: No entries found
nb_NO: Ingen oppføringer funnet

en: Are you sure to delete *{name}*? All files gets moved to Unorganized.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette *{name}*? Alle filer blir flyttet til Uorganisert.

en: Are you sure to delete *{count} folders*? All files gets moved to Unorganized.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette *{count} mapper*? Alle filer blir flyttet til Uorganisert.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: No folders found
nb_NO: Ingen mapper funnet

en: No folders have been created yet. Just click on the button above to create your first folder.
nb_NO: Ingen mapper er opprettet ennå. Trykk på knappen ovenfor, for å opprette din første mappe.

en: Folders
nb_NO: Mapper

en: No search results.
nb_NO: Ingen søkeresultater.

en: Renaming to *{name}*...
nb_NO: Endrer navnet til *{name}*...

en: Successfully renamed folder to *{name}*
nb_NO: Vellykket omdøping av mappen, til *{name}*

en: Creating *{name}*...
nb_NO: Oppretter *{name}*...

en: Successfully created *{name}*
nb_NO: Vellykket opprettelse av *{name}*

en: Deleting *{name}*...
nb_NO: Sletter *{name}*...

en: Successfully deleted *{name}*
nb_NO: Vellykket sletting av *{name}*

en: Successfully deleted *{count} folders*
nb_NO: Vellykket sletting av *{count} mapper*

en: Rearrange *{name}* placement manually
nb_NO: Omorganiser *{name}*-plassering manuelt

en: Reordering the tree hierarchy...
nb_NO: Omorganisere hierarkiet...

en: Successfully sorted the tree hierarchy
nb_NO: Vellykket sortering av hierarkiet

en: Reorder subfolders of *{name}*...
nb_NO: Omorganiser undermappene til *{name}*...

en: {count} files remaining...
nb_NO: {count} filer gjenstår...

en: Receiving data...
nb_NO: Mottar data...

en: Shortcut
nb_NO: Snarvei

en: This is a shortcut of a media library file. Shortcuts doesn't need any physical storage *(0 kB)*. If you want to change the file itself, you must do this in the original file (for example replace media file through a plugin).
    Note also that the fields in the shortcuts can be different to the original file, for example "Title", "Description" or "Caption".
nb_NO: Dette er en snarvei til en mediebibliotek-fil. Snarveier trenger ingen fysisk lagring *(0 kB)*. Hvis du vil endre selve filen, må du gjøre dette i originalfilen (for eksempel, ved å erstatte mediefilen gjennom en utvidelse).
    Bemerk også at feltene i snarveiene kan være forskjellige fra den opprinnelige filen, for eksempel "Tittel", "Beskrivelse" eller "Bildetekst".

en: In the current view of uploads, filters are active. Please reset them and refresh the view.
nb_NO: Filtre er aktive i gjeldende visning av opplastinger. Venligst tilbakestill dem, og oppdater visningen.

en: A collection cannot contain files. Upload moved to Unorganized...
nb_NO: En samling kan ikke inneholde filer. Opplastingen ble flyttet til Uorganisert...

en: A gallery can only contain images. Upload moved to Unorganized...
nb_NO: Et galleri kan kun inneholde bilder. Opplastingen ble flyttet til Uorganisert...

en: Order content by *{name}*...
nb_NO: Sorter innhold etter *{name}*...

en: Order content by drag & drop
nb_NO: Sorter innhold med dra-og-slipp

en: Reset order
nb_NO: Tilbakestill rekkefølge

en: Apply order once...
nb_NO: Sorter én gang...

en: Last
nb_NO: Siste

en: Deactivate automatic ordering
nb_NO: Deaktiver automatisk rekkefølge

en: Apply automatic order...
nb_NO: Aktiver automatisk sortering...

en: Latest
nb_NO: Siste

en: Reindex order
nb_NO: Reindekser rekkefølge

en: Reset to last order
nb_NO: Tilbakestill til forrige rekkefølge

en: All files
nb_NO: Alle filer

en: Move {count} files
nb_NO: Flytt {count} filer

en: Move one file
nb_NO: Flytt én fil

en: Copy {count} files
nb_NO: Kopier {count} filer

en: Copy one file
nb_NO: Kopier én fil

en: Moving {count} files...
nb_NO: Flytter {count} filer...

en: Moving one file...
nb_NO: Flytter én fil...

en: Copying {count} files...
nb_NO: Kopierer {count} filer...

en: Copying one file...
nb_NO: Kopierer én fil...

en: Successfully moved {count} files
nb_NO: Vellykket flytting av {count} filer

en: Successfully moved one file
nb_NO: Vellykket flytting av én fil

en: Successfully copied {count} files
nb_NO: Vellykket kopiering av {count} filer

en: Successfully copied one file
nb_NO: Vellykket kopiering av én fil

en: Hold any key to create a shortcut
nb_NO: Hold inne en tast, for å lage en snarvei

en: Release key to move file
nb_NO: Slipp tasten, for å flytte filen

en: Click this to create a new folder
nb_NO: Klikk på denne, for å opprette en ny mappe

en: A folder can contain any file type and collection, but not galleries. If you want to create a subfolder, select a folder and click this button.
nb_NO: En mappe kan inneholde samlinger, og alle filtyper - men ikke gallerier. Hvis du vil opprette en undermappe, velg en mappe og trykk på denne knappen.

en: Click this to create a new collection
nb_NO: Trykk på denne, for å opprette en ny samling

en: A collection cannot contain files. However, you can create additional collections and *galleries* there. This gallery is only a *gallery data folder*, i.e. they are not automatically visible on the website.
    
    You can create a *visual gallery* by using a shortcode in the Visual Editor on your pages/postings.
nb_NO: En samling kan ikke inneholde filer. Du kan imidlertid opprette flere samlinger og *gallerier* der. Dette galleriet er kun en *galleridatamappe*. Det vil si at de ikke automatisk er synlige på nettsiden.
    
    Du kan lage et *visuelt galleri* ved å bruke en kortkode i den visuelle editoren på sidene/innleggene dine.

en: Click this to create a *new gallery data folder*
nb_NO: Trykk denne, for å opprette en *ny galleridatamappe*

en: A *gallery data folder* can only contain images. It is easier for you to distinguish where your visual galleries are located.
    
    You can also order the images into *a custom image order* per drag&drop.
nb_NO: En *galleridatamappe* kan kun inneholde bilder. Det er lettere for deg å skille hvor dine visuelle gallerier er plassert.
    
    Du kan også sortere bildene i *en egendefinert bilderekkefølge* med dra-og-slipp.

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: General settings for the current logged in user.
nb_NO: Generelle innstillinger for den påloggede brukeren.

en: Permissions
nb_NO: Tillatelser

en: Reorder files in this folder
nb_NO: Omorganiser filene i denne mappen

en: Start to reorder the files / images by *title, filename, ID, ...*
nb_NO: Sorter filene / bildene, etter *titel, filnavn, ID, ...*

en: Refresh
nb_NO: Last inn på nytt

en: Refreshes the current folder view.
nb_NO: Last inn nåværende visning på nytt.

en: Rename
nb_NO: Gi nytt navn

en: Rename the current selected folder.
nb_NO: Gi nytt navn til nåværende mappe.

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete the current selected folder.
nb_NO: Slett den valgte mappen.

en: Delete the current selected folders.
nb_NO: Slett de valgte mappene.

en: Rearrange
nb_NO: Omorganiser

en: Change the hierarchical order of the folders.
nb_NO: Endre den hierarkiske rekkefølgen av mappene.

en: Folder details
nb_NO: Mappedetaljer

en: Select a folder and view more details about it.
nb_NO: Velg en mappe, og se flere detaljer om den.

en: Product license not yet activated.
nb_NO: Produktlisensen har ikke blitt aktivert enda.

en: Enter license
nb_NO: Skriv inn lisens

en: Dismiss notice
nb_NO: Avvis varsel

en: It looks like you have already used another plugin for folders in the media library.
nb_NO: Det ser ut til at du allerede har brukt en annen utvidelse for mapper i mediebiblioteket.

en: Start importing
nb_NO: Start importering

en: Dismiss
nb_NO: Avvis

en: Real Media Library creates a virtual folder structure. The URLs of uploads do not change when you move the file. Learn more about <a href="https://devowl.io/knowledge-base/real-media-library-physical-folder-structur/" target="_blank">how to automatically move files to physical folders.</a>
nb_NO: Real Media Library oppretter en virtuell mappestruktur. URL-ene til opplastinger endres ikke når du flytter filen. Finn ut mer om <a href="https://devowl.io/knowledge-base/real-media-library-physical-folder-structur/" target=" _blank">hvordan du automatisk flytter filer til fysiske mapper.</a>

en: Product license not for production use!
nb_NO: Produktlisens ikke for produksjons-bruk!

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Before we start organizing your media, you can *obtain your free license to enjoy all the benefits* of the free version of Real Media Library. Get started now!
nb_NO: Før vi begynner å organisere mediene dine, kan du *skaffe en gratis lisens for å få alle fordelene* med gratisversjonen av Real Media Library. Kom i gang nå!

en: License activation
nb_NO: Lisensaktivering

en: Get your free license
nb_NO: Få en gratis-lisens

en: Activate license & continue
nb_NO: Aktiver lisens, og fortsett

en: Activate free license & Continue
nb_NO: Aktiver gratis-lisens, og fortsett

en: Continue without regular updates and without any support
nb_NO: Fortsett uten regelmessige oppdateringer og uten support

en: Continue without any support and without e.g. discount announcements
nb_NO: Fortsett uten support og uten f.eks. rabattkunngjøringer

en: You will be redirected to the external website of PRO version. Please confirm to continue!
nb_NO: Du vil bli omdirigert til den eksterne nettsiden til PRO-versjonen. Vennligst bekreft for å fortsette!

en: PRO Feature
nb_NO: PRO-funksjon

en: Hide for 30 days
nb_NO: Skjul i 30 dager

en: Thanks for using the free version of Real Media Library.
nb_NO: Takk for at du bruker gratisversjonen av Real Media Library.

en: Get PRO!
nb_NO: Skaff deg PRO!

en: I want to learn more!
nb_NO: Jeg vil lære mer!

en: No, not interested...
nb_NO: Nei, ikke interessert...

en: You like collections?
nb_NO: Liker du samlinger?

en: Get more organized with different types of folders: Collections and galleries help you to easily recognize where your image galleries are located.
nb_NO: Bli mer organisert med ulike typer mapper: Samlinger og gallerier hjelper deg med å enkelt gjenkjenne hvor bildegalleriene dine er plassert.

en: Custom content order?
nb_NO: Egendefinert innholdsrekkefølge?

en: Get your folder contents in order and arrange your files according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
nb_NO: Få mappeinnholdet i rekkefølge, og sortere filene dine i henhold til et kriterium (f.eks. alfabetisk), eller med dra-og-slipp.

en: Full order control?
nb_NO: Full kontroll på rekkefølgen?

en: Organize the nodes within your folder tree according to a criterion (e.g. name descending) or by drag & drop.
nb_NO: Organiser knutepunktene i mappe-treet ditt, i henhold til et kriterium (f.eks. alfabetisk), eller med dra-og-slipp.

en: Want to create subfolders?
nb_NO: Vil du opprette undermapper?

en: Subfolders offer you the possibility to bring more structure into your media library. They help you to keep the overview, even if you really have many files in your media library.
nb_NO: Undermapper gir deg muligheten til å få bedre struktur i mediebiblioteket ditt. De hjelper deg med å holde oversikten, selv om du har veldig mange filer i mediebiblioteket.

en: Want to switch between folders more comfortably?
nb_NO: Vil du bytte mellom mapper på en enklere måte?

en: Let the complete folder tree as in your media library also be displayed in this dialog instead of searching each time in the dropdown. It is simply more comfortable!
nb_NO: La hele mappe-treet, som i mediebiblioteket ditt, også vises i denne dialogen i stedet for å søke i rullegardinmenyen hver gang. Mye mer praktisk!

en: Want to upload entire folders?
nb_NO: Vil du laste opp hele mapper?

en: With Real Media Library you can upload entire folders using drag and drop. All folders, subfolders and files will be uploaded and displayed in your media library in the same structure. Get PRO to upload folders!
nb_NO: Med Real Media Library kan du laste opp hele mapper med dra-og-slipp. Alle mapper, undermapper og filer vil bli lastet opp, og vist i mediebiblioteket ditt i samme struktur. Skaff deg PRO for å laste opp mapper!

en: Load RML functionality in frontend
nb_NO: Last inn RML-funksjonalitet i frontend

en: Reset the order of all galleries
nb_NO: Tilbakestill rekkefølgen på alle gallerier

en: Wipe all settings (folders, attachment relations)
nb_NO: Slett alle innstillinger (mapper, vedleggsrelasjoner, osv.)

en: Reset folder count cache
nb_NO: Tilbakestill mappe-teller-cache

en: Reset names, slugs and absolute pathes
nb_NO: Tilbakestill navn, strenger, og absolutte baner

en: Wipe attachment relations
nb_NO: Slett vedleggsrelasjoner

en: Wipe all
nb_NO: Slett alt

en: Reset count
nb_NO: Tilbakestill teller

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Activate this option if you are using a page builder like Divi Page Builder, WPBakery Page Builder or Elementor.
nb_NO: Aktiver dette alternativet, hvis du bruker en sidebygger som Divi Page Builder, WPBakery Page Builder eller Elementor.

en: You can also reset an single folder in its folder details.
nb_NO: Du kan også tilbakestille en enkelt mappe, i mappedetaljene dens.

en: All
nb_NO: Alt

en: Unorganized pictures
nb_NO: Uorganiserte bilder
