n/a - en to nb_NO translation catalogue (35 entries)

en: Do you manage many categories?
nb_NO: Administrerer du mange kategorier?

en: Do you still create your categories this way? Get an explorer-like tree view directly in your posts/page tables!
nb_NO: Oppretter du fortsatt kategoriene dine på denne måten? Få en utforskerlignende trevisning direkte i innleggene/sidetabellene dine!

en: Manage product categories/attributes?
nb_NO: Administrere produktkategorier/attributter?

en: Do you still create your product categories and attributes this way? Get an explorer-like tree view directly into your WooCommerce products table!
nb_NO: Oppretter du fortsatt produktkategoriene og attributtene dine på denne måten? Få en utforskerlignende trevisning direkte inn i WooCommerce-produkttabellen din!

en: Paginate without reload?
nb_NO: Vil du sidetallsnummerere uten å laste inn på nytt?

en: Do you want to paginate through your posts and pages without having to reload the complete page?
nb_NO: Vil du sidetallsnummerere innleggene og sidene dine uten å måtte laste hele siden på nytt?

en: Assigning much faster?
nb_NO: Tildele mye raskere?

en: You can move or insert a post or page directly into a category without having to deal with checkboxes.
nb_NO: Du kan flytte eller sette inn et innlegg eller en side direkte i en kategori uten å måtte forholde deg til avmerkingsbokser.

en: Is your website GDPR compliant?
nb_NO: Er nettstedet ditt GDPR-kompatibelt?

en: Websites targeting EU users and setting non-essential cookies need an opt-in cookie banner. We recommend Real Cookie Banner as an ePrivacy Policy and GDPR compliant solution for WordPress.
nb_NO: Nettsteder som retter seg mot EU-brukere og angir ikke-essensielle informasjonskapsler, trenger et banner med informasjonskapsler som kan velges. Vi anbefaler Real Cookie Banner som en ePersonvernerklæring- og GDPR-kompatibel løsning for WordPress.

en: File finally found?
nb_NO: Filen endelig funnet?

en: Your WordPress site will certainly continue to grow. Organize your media library with folders!
nb_NO: WordPress-nettstedet ditt vil sikkert fortsette å vokse. Organiser mediebiblioteket ditt med mapper!

en: Does it take long to find a file?
nb_NO: Tar det for lang tid å finne en fil?

en: Inserting media into a post or page can be stressful. Use folders to organize your media library!
nb_NO: Å sette inn medier i et innlegg eller en side kan være stressende. Bruk mapper til å organisere mediebiblioteket ditt!

en: Did you know that?
nb_NO: Visste du det?

en: Your uploads can say more than a thousand words. Unfortunately, search engines do not understand the content of images, for example. Organize your uploads directly in meaningful folder names and achieve a better ranking in search engines!
nb_NO: Opplastingene dine kan si mer enn tusen ord. Dessverre forstår ikke søkemotorer innholdet i for eksempel bilder. Organiser opplastingene dine direkte i mapper med meningsfulle navn og oppnå en bedre rangering i søkemotorene!

en: No such plugin slug available.
nb_NO: Ingen slik utvidelse-slug er tilgjengelig.

en: The abstract implementation for your slug could not be found.
nb_NO: Den abstrakte implementeringen for sluggen ble ikke funnet.

en: You must agree to our privacy policy to continue.
nb_NO: Du må godta vår personvernerklæring for å fortsette.

note: translators:
en: Products of %s
nb_NO: Produkter av %s

note: translators:
en: Show advertising for not yet installed %s products in the WordPress backend
nb_NO: Vis annonser for ikke installerte %s-produkter i WordPress-backend

en: Learn more about this plugin
nb_NO: Lær mer om denne utvidelsen

en: Support
nb_NO: Støtte

en: Rate plugin
nb_NO: Vurder utvidelse

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Info
nb_NO: Informasjon

en: Key feature | Key features
nb_NO[0]: Nøkkelfunksjon
nb_NO[1]: Nøkkelfunksjoner

en: Newsletter
nb_NO: Nyhetsbrev

en: Receive the latest news about devowl.io WordPress plugins directly in your inbox
nb_NO: Motta siste nytt om devowl.io WordPress-utvidelser direkte i innboksen din

en: Enter your email...
nb_NO: Skriv inn din epost…

[ctx: legal-text]
note: translators:
en: I hereby consent to the processing of my data by devowl.io GmbH for the purpose of sending the newsletter. The consent can be revoked at any time with effect for the future by clicking on the "Unsubscribe" button or by e-mail.
nb_NO: Jeg samtykker herved til at devowl.io GmbH behandler opplysningene mine for å sende ut nyhetsbrevet. Samtykket kan når som helst trekkes tilbake med virkning for fremtiden ved å klikke på knappen "Unsubscribe" eller via e-post.

[ctx: legal-text]
note: translators:
en: Information on the processing of your personal data can be found in our <a %s>privacy policy</a>.
nb_NO: Informasjon om behandlingen av personopplysningene dine finner du i vår <a %s>personvernerklæring</a>.

en: Subscribe
nb_NO: Abonner

en: Additional plugins by devowl.io
nb_NO: Ekstra utvidelser fra devowl.io

en: Available in
nb_NO: Tilgjengelig i
